To takie proste!
Strona głowna  /  Aktualności  /  Dzień Kropki
Dzień Kropki
data dodania: 2019-09-24 13:32:40

Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewnosci siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobrażni dzieci. Dnia 20 września w grupie Motylki królowała kropka zarówno w ubiorze jak i na dziecięcych buziach.Dzieci próbowały szukać odpowiedzi na pytanie :Co już potrafimy?, Jakie mamy zdolności?. Okazało się,że każdy jest ważny, potrzebny i posiada różne umiejętności. Wszyscy tego dnia byli kropkowymi artystami. Szablony balonów pokryły się różnokolorowymi kropeczkami. Przedszkolaki wykazały się niezwykłą kreatywnością podczas ozdabiania papierowych talerzyków. Układały kompozycje z kropek, przeliczały i wskazywały odpowiednie cyfry. Doskonaliły umiejetność  współpracy- wykonały grupowy plakat z kropkami w roli głównej.